NOWY KATALOG STALGAST PAŹDZIERNIK 2018

STALGAST

NOWY KATALOG STALGAST PAŹDZIERNIK 2018

KATALOG STALGAST – PAŹDZIERNIK 2018 Zapraszamy do lektury najnowszej edycji katalogu Stalgast – wydanie 40, obowiązującego od 8 października 2018 r. W niniejszym katalogu wprowadziono do oferty wiele nowych produktów uwzględniających oczekiwania i potrzeby naszych klientów. Wśród nich znalazły się m.in.:   pionowe grille (rożna) obrotowe firmy Potis, elektryczne i gazowe – doskonałe do pieczenia gyrosów, doner kebabów, kebabów, czy szaormy; charakteryzujące się najlepszym stosunkiem ceny do jakości
NOWY KATALOG LODO - HENDI 2018 JUŻ DOSTĘPNY!

HENDI

NOWY KATALOG LODO - HENDI 2018 JUŻ DOSTĘPNY!

Mamy przyjamność przedstawić Państwu nowy katalog produktowy Lodo - Hendi 2018.   W nim wiele sprawdzonych produktów i mnóstwo nowości.   Zachęcamy do obejrzenia i do zakupów.     https://www.lodo.com.pl/katalog/96_lodo_hendi_2018_pdf.pdf
NOWY KATALOG FINE DINE 2018

FINE DINE

NOWY KATALOG FINE DINE 2018

Z przyjemnością prezentujemy  najnowszy katalog Fine Dine 2018       Fine Dine to marka premium na mapie polskiej gastronomii, stworzona z myślą o prestiżowych obiektach gastronomicznych, które poszukują sprawdzonych, rekomendowanych produktów, znanych na całym świecie.
SEKRETY SZEFÓW KUCHNI z LODO

SEKRETY SZEFÓW KUCHNI z LODO

Nasza firma wzięła udział w programie kulinarnym Sekrety Szefów Kuchni.   Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu z udziałem naszego przedstawiciela Piotra Hewelta.   Można zapoznać się również z artykułem w lokalnych mediach:   https://plus.nowosci.com.pl/sekrety-szefow-kuchni/a/wspoltworcy-smaku-i-kulinarni-wizjonerzy,1
OFERTA PROMOCYJNA PRODUCENTA RM GASTRO WAŻNA DO KOŃCA GRUDNIA

RM GASTRO

OFERTA PROMOCYJNA PRODUCENTA RM GASTRO WAŻNA DO KOŃCA GRUDNIA

  Szanowni Państwo,   przygotowaliśmy dla Państwa ofertę promocyjną obowiązującą do końca grudnia 2018.    Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami urządzeń w obniżonych cenach. Zwracamy szczególną   uwagę na specjalną ofertę dla jednostek budżetowych:  dodatkowe 12 miesięcy gwarancji na zmywarki do szkła i   naczyń oraz gratisowe szkolenia posprzedażowe z pieców konwekcyjno-parowych.  
JESIENNE OKAZJE do 40% taniej!

STALGAST

JESIENNE OKAZJE do 40% taniej!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą nową promocją – Jesienne Okazje do 40% taniej!   W ofercie prezentujemy: 202 specjalnie wyselekcjonowane produkty, wśród nich m. in.: ekspresy do kawy, piece konwekcyjno-parowe, maszynki do mielenia mięsa, miksery spiralne, frytownice, garnki, patelnie, pojemniki GN, kostkarki i kruszarki do lodu oraz szafy i witryny chłodnicze.   Polecamy również szeroką gamę blenderów Waring w super cenach!   Szczegółowe informacje znajdują się w gazetce promocyjnej - PATRZ ZAŁĄCZNIK Oferta obowiązuje od 08.10.2018 r. do 31.12.2018 r.
OFERTA PROMOCYJNA HENDI do 24 listopada 2018r

HENDI

OFERTA PROMOCYJNA HENDI do 24 listopada 2018r

  Przedstawiamy aktualną gazetkę promocyjną HENDI  październik/listopad.   Promocja obowiązuje od 15 października do 24 listopada 2018 lub do wyczerpania zapasów.   W aktualnej gazetce dodajemy PLECAK GRATIS (979846) do wybranych produktów oznaczonych w gazetce.   Plecak doliczany jest do faktury za kwotę 1 gr.   Gazetka do pobrania w załączniku.
NOWA OFERTA BARTSCHER

BARTSCHER

NOWA OFERTA BARTSCHER

  Oferta promocyjna obowiązuje dla zamówień składanych w dniach 22.10 – 15.12.2018.   Na szczególną uwagę zasługują piece konwekcyjne, cyrkulator do gotowania sous-vide, witryny chłodnicze, sokowirówka i warnik do wina.

Copyright 2015 LODO. Wszelkie prawa zastrzeżone

Czas generowania: 0.037 sek

Projekt: www.8k.com.pl

Wykonanie: www.kotnis.pl